Prekių katalogas

Dvipusiai flomasteriai - markeriai Touch Morky 24 vnt.

 • Dvipusiai flomasteriai - markeriai Touch Morky 24 vnt.

  Kodas: VA26453
  950
  11  Sutaupykite 150
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 3 vnt.
  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
  Kita
 • Dvipusių flomasterių rinkiniai. Šie markerių tipo flomasteriai pamėgti ir naudojami vaikų, mokinių, studentų, menininkų. Kiekvienas markeris turi dviejų tipų žymeklius: 3 mm ir 6 mm. Lengviau pasiekiama ir išlaikoma tikslesnė brėžimo linija.

  Saugūs vaikams (Dėmesio! Netinka vaikams, iki trejų metų, yra flomasterių rinkinį sudarančių smulkių detalių. Netinka piešti ant kūno, valgyti ar kitaip ragauti!)

  Naudojamas aukštos kokybės rašalas, žymekliai patvarūs. Dviejų tipų žymeklių galvutės: įstriža ir apvali. Vienu flomasteriu galėsite išgauti skirtingus piešimo, brėžimo, kaligrafines linijas. Didelius plotus patogu spalvinti plačiu žymekliu.

  Dar viena šių flomasterų-markerių ypatybė yra ta, kad piešiant spalvas galima gražiai sulieti, šis efektas primena piešimą akvarele. Nėra sunku išgauti net pradedantiesiems. Patogiame tekstiliniame dėkle su užtrauktuku ir rankenėle, taip bus lengviau juos net tik laikyti, bet ir nešiotis su savimi.

  Dvipusių flomasterių kiekis: 24 vnt;
  Flomasterių tipas: dvipusis;
  Flomasterių rinkinyje dėklas su rankena;
  Dėklo matmenys: 17,5 x 11 x 7 cm;
  Flomasterio dydis: 15,2 x 1,5 x 1,5 cm
  Amžiaus kategorija: 5+
  Dvėjų antgalių žymekliai turi ir 7 mm pločio platų antgalį, kad greitai padengtų, ir 1 mm smailų kulkos antgalį, skirtą paryškinti, šešėlius, taškus, eskizus ir bendrą rašymą. Todėl tokia komplektacija tinka ne tik spalvinimui , bet ir grafiniams piešiniams. Didelio spalvų diapazono dėka galima padaryti įdomius spalvų perėjimus ir atspalvius su spalva, šešėlius.